Doğal Saç Ekimi Kliniği Nedir? Neler Yapar?

Saçlar hem kadınların hem de erkeklerin kişisel görünümlerinde çok büyük pay sahibidirler. Saçlarınızı dilediğiniz gibi renklendirerek, şekillendirerek, boyutlandırarak hayallerinizdeki tarza sahip olabilirsiniz. Fakat saç dökülmesi diye bir gerçek vardır ve saç dökülmesi günümüzde çok erken yaşlarda başlayabilmektedir.

Geçmişte kırk yaş üstünde yoğunlaşan saç dökülmesi artık yirmili yaşlardan itibaren erkeklerde sıklıkla görülmeye başlamıştır. Sadece erkeklerde değil, kimi durumlarda kadınlarda da rastlanabilmektedir. Daha çok ön saç çizgisinin gerilemesi şeklinde başlayan saç dökülmelerinin pek çok nedeni olabilmekle birlikte erkeklerde genetik, kadınlardaysa hormonal sebepler öne çıkmaktadır. Bazı hastalıklara bağlı olarak da her iki cinste saç dökülmeleri yaşanabilmektedir.

Saç dökülmesine karşı çeşitli önlemler alınabilse de en kalıcı yöntem saç ekimidir ve günümüzde doğal saç ekimi kliniği ile hayallerinizde saça doğal yollarla ulaşmak mümkünüdür. Etik olarak 22 yaşın üzerinde saç dökülmesi sorunu yaşayan bütün bireylere saç ekimi yapılabilmektedir.

Doğal Saç Ekimi Kliniği Nedir? Neler Yapar?

Doğal Saç Ekimi Kliniğinin Avantajları

Saç ekimi operasyonları gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Ülkemiz bu alanda hatırı sayılır bir başarıya ulaşmıştır ve tüm dünyadan insanlar saç ekimi için ülkemizi tercih etmektedir. Bu noktada en çok araştırılanlardan birisi doğal saç ekimi kliniği olmakta, hatta bunun tam olarak ne olduğu merak edilmektedir.

Doğal saç ekimi kliniği saç ekimi operasyonunda tamamen kişinin kendi vücudundan alınan köklerin yine kendi vücuduna nakledilmesini uygulayan klinikler için kullanılan bir adlandırmadır. Bunun için çeşitli saç ekimi yöntemlerine başvurulur ve en yaygın olanı tüm dünyada FUE yöntemi ile saç ekimidir. FUE yöntemiyle saç ekiminde göğüs ve sırt kılları kullanılmakta, mikro motorlar tercih edilmektedir. 0.6-0.7 mm uçlar ile kıl köklerinin alındığı yerde herhangi bir iz kalmamakta, hasta çok daha az ağrı hissetmektedir. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen operasyonlarda hasta herhangi bir ağrı hissetmemektedir. Kliniğimizde de bu yöntem kullanılarak kalıcı ve doğal saçlara sahip olma fırsatı sağlıyoruz.

Tam Teşekküllü Doğal Saç Ekimi Kliniği

New Life Med olarak yeni hayatınızın kapılarını aralayabileceğiniz bir doğal saç ekimi kliniği hizmeti veriyoruz. Hem sağlığınızı hem konforunuzu göz önünde bulundurarak bütün saç ekim sürecini hassasiyetle planlayarak başarıyla yürütüyoruz. Bu kapsamda operasyon öncesi ve sonrası süreçlerin tamamında yanınızda oluyor, başarıya ulaşmak adına bütün önlemleri alıyoruz.

Alanında uzman, deneyim sahibi ve güler yüzlü ekibimizle birlikte işinizi şansa bırakmadan hayallerinizdeki görünüme en kısa ve en etkili biçimde ulaşabilmenize yardımcı oluyoruz. Saç ekimi kliniği olarak başarımızın ardında pek çok ayrıcalığımız bulunuyor.

Kliniğimizde tamamen kişiye özel planlama yapılmaktadır. Operasyon öncesi tam tıbbi değerlendirme yapılmakta, genetik özellikleriniz, saç yapınız, saç sayınız, istekleriniz gibi bütün detaylar sizin özelinizde değerlendirilerek planlama gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi operasyonunuzun sağlıklı geçmesi ve hayatınızın geri kalanında memnuniyet uyandırması için gerekli tıbbi analizler yapılmakta, sonuçlara göre hareket edilmektedir.

Kliniğimizde sürecin her anında doktor kontrolü bulunmakta, uzman hekimlerimiz saç ekimi öncesinden sonrasına kadar her zaman yanı başınızda olmakta gerek saç ekimine dair sağlık durumunuz gerekse saç ekiminin etkileyebileceği sağlık durumunuz konusunda sizleri kontrol altında tutmaktadırlar.

Doğal saç ekimi kliniği olarak tam donanımlı A plus hastane ortamında operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sağlık standartlarına uygun, hijyenik, hastalık riskinden uzak, güvenilir, her koşula hazırlıklı bir ortamda saç ekimi yapıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelecek misafirlerimiz için de VIP konaklama ve transfer hizmeti sağlıyoruz. Dolayısıyla bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizleri hayallerinizdeki sağlığa ve görünüme kavuşturmak için bütün imkanlarımızı seferber ederek dünya standartlarında saç ekim kliniği hizmeti sunuyoruz.

Saç Ekimi

İzsiz Saç Ekimi

Doğal Saç Ekimi

Haartransplantation Istanbul

Haartransplantation Istanbul All Inclusive

Haartransplantation Istanbul Beste Klinik

Haartransplantation Istanbul Preis

Haartransplantation Istanbul Welche Klinik

Bize yazın!