Saç Ekimi Fiyatları 2022 Güncel Liste

Saç dökülmesi, kellik gibi sıkıntılar kadın veya erkek fark etmeksizin toplumda birçok bireyin ortak problemlerindendir. Saç bedenimizdeki en doğal aksesuardır. Saç bireylerin dış görünüşüne şıklık kazandırdığı gibi olumlu motivasyon da kazandırır. Bu yüzden saçların dökülmesi birçok bireyde temel problem olarak görülmektedir. New life Med olarak, bu probleminizi çözüyor ve yeni saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz.

Türkiye, saç ekimi alanın da dünya genelinde en iyi saç ekimi yapan ülkelerden biridir. Her geçen gün yeni ve gelişmiş teknikler ortaya çıkmaktadır. Klinik olarak bu gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi ve köklü çözümleri sunmaktayız. Klinik olarak, en iyi doktorlarımızla saç ekimi 2022 fiyatlarına özel, güncel teknikleri kullanarak doğal görünümlü saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz.

Saç ekiminde yeni saçlara kavuşmak kadar aslına uygun, doğal bir görünüme sahip olmak da son derece önemlidir. Doğal bir görünüm, estetik bir biçimle mümkündür, aksi takdirde birey ve saçları arasında alakasız bir görünüm meydana gelir. Yoğun saç dökülmesi veya kellik probleminiz varsa, saçlarınızla doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, kliniğimizde uzman doktor ve ekiplerimizle saç yapınıza en uygun saç ekim fiyatları ile hizmet sunmaktayız.

Saç Dökülmesinin Sebepleri

Saç dökülmesinde en önemli etken genetik faktörlerdir. Genetik faktörlere bağlı olarak saç köklerinin zayıf olması belli bir dönem sonra saçlarda kelliğe varan dökülmelere sebep olmaktadır. Genetik faktörlerin yanı sıra dış etkenler de saç dökülmesine sebep olmaktadır. Saç dökülmesine en fazla sebep olanlar dış etkenler;

·         Stres,

·         Hızlı kilo alma veya verme

·         Şampuan, jöle, sprey türü kozmetik ürünler

·         Hormonel değişimler,

·         Beslenme bozukluğu,

·         Yaşlanma,

·         İlaç kullanımı gibi vücut dengesini bozan birçok unsur saç dökülmesine sebep olmaktadır.

Klinik olarak, ücretsiz olarak yaptığımız ön muayene ile saç dökülmesi yaşanan bölge hakkında gerekli bilgi edinilir. Muayene sonrası saç ekim yöntemi, saç çizgisi ve alınacak greft sayısı belirlenerek saç ekme işlemi yapılmaktadır. Her bireyin saç yapısı, vücut yapısı kellik alanı gibi unsurlar bir olmadığı için işlemler farklılık göstermektedir.

Yeni dönemde, saç ekme fiyatları 2022 güncel fiyatları ile kaliteli ve doğal saç ekme hizmeti vermekteyiz. Doğal saç ekim yöntemi için bireylerin enselerinden alınan saçlar, dökülen alanlara ekilmektedir. Aynı zamanda bireyin esas saç çizgisi temel alınarak, saç ekiminin yapılması doğal görünümü daha fazla arttırmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları 2022 Güncel Liste

Saç ekim işleminde üç temel işlem kullanmaktayız. Bu işlemleri saç yapısına, kellik bölgesine göre belirlemekteyiz.

·         Follicular Unit Transplantation (FUT): Bu işlem cerrahi bir yöntemle uygulanmaktadır ve şu anda en az uyguladığımız işlemdir. Ancak hastanın durumuna göre tercih edilebilir bir işlemdir.

·         Follicular Unit Extraction (FUE): En sık kullandığımız saç ekim işlemdir, başarı oranı yüksektir. Bu işlemi genel olarak kellik alanı geniş olan hastalarda tercih etmekteyiz. Tek seanslık bir işlemdir, fakat hastanın ihtiyacına göre iki seansa da çıkabilir.

·         Direct Hair Implantation (DHI): Saç aralarına veya çok az kellik olan dar bölgelere uyguladığımız bir işlemdir.

Saç ekme işlemi her bireyde aynı şekilde gerçekleşmemektedir. Saç ekim fiyatları belirlenmesi için ön muayene gereklidir. Çünkü her bireyin saç yapısı, kellik oranı aynı değildir. Buna bağlı olarak faklı işlem ve prosedürler izlenmektedir. Bu durum da fiyatlarda farklılık yaratmaktadır. Sağlıklı bir fiyat belirlenmesi ancak muayeneyle mümkündür. Saç ekim fiyatları 2022 güncel liste ile hastalarımızı uygun fiyata doğal görünümlü saçlara kavuşturuyoruz.

Saç Ekimi

İzsiz Saç Ekimi

Doğal Saç Ekimi

Haartransplantation Istanbul

Haartransplantation Istanbul All Inclusive

Haartransplantation Istanbul Beste Klinik

Haartransplantation Istanbul Preis

Haartransplantation Istanbul Welche Klinik

Bize yazın!