Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Hepimiz, güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olmayı isteriz. Günümüzde birçok insanın problemi haline gelen saç dökülmesi, modern tıbbın sağladığı imkanlar sayesinde kalıcı bir şekilde çözülebilen rahatsızlıklardan birisi haline gelmiştir. Mezoterapi ve PRP tedavisi ile dökülmesi engellenemeyen saçların oluşturduğu açıklık insanlarda istenmedik bir görüntü oluşturmaktadır. Böyle durumda saç ekimi ile istediğiniz bakımlı ve sağlıklı görüntüye kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Peki, saç ekimi nedir? Nasıl yapılır?

Saç ekimi, sağlıklı bir şekilde üreyemeyen saç köklerin zamanla dökülmesi sonucu oluşan seyrelmelere veya kelleşmeye çözüm bulmak adına üretilmiş en etkili saç tedavisi yöntemlerinden birisidir. Vücudun belirli yerlerinden alınan kıl köklerinin, modern bir şekilde istenilen bölgelere ekilmesine saç ekimi denmektedir. Genellikle ense kökü olmak üzere, göğüs ve sakaldan alınan kıl kökleri de kullanılarak saç ekimi yapılabilmektedir.

Saç ekimi kişiye özel belirlenmektedir. Saç ekimi sonrasında doğal bir görünüm elde edilebilmesi için ekilen kıl köklerinin birbirine yakınlık mesafesinin profesyonel kişiler tarafından uygun şekilde ayarlanması gerekmektedir.

Sizlerin sağlığınızı önemsiyoruz. Firmamız, alanında yeterli eğitimleri almış olup uzun yıllar saç ekimi uygulamalarında üstün performanslar gösteren çalışanlarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile sizlerin tüm taleplerinizi en doğru şekilde yanıtlamaktadır.

Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Saç Ekimi Sonrasında Ekilen Saçlar Dökülür Mü?

Saç ektirmek isteyen kişilerin en çok araştırdığı konuların başında saç ekimi sonrasında ekilen saçların dökülür mü? sorusu gelmektedir. Her saç ekimi operasyonundan sonraki 3 -4 haftalık süreçte ekilen saçların döküldüğü görülmektedir. Bu tür dökülmelere şok dökülmeler denir. Saç derisinde enjekte edilen saç kökleri ekimden kısa bir süre sonra dökülmesine rağmen daha sağlıklı bir şekilde tutunarak yeniden üremeye devam etmektedir.

Anormal bir hastalık geçirilmediği durumlarda ekilen saçlar kalıcı olarak dökülmemektedir. Bunun sebebi vücudumuzda dökülme ihtimali en az olan saçlar ensemizde bulunan saçlardır. Saç ekimi operasyonlarında genellikle hastanın ensesindeki saçlar kullanılmaktadır. Bu sebeple saç ekimi bir kere yapıldığında ömür boyu dökülmeyen saçlara kavuşturması bakımından birçok hastanın talep ettiği bir estetik operasyonudur. Saç ekimi, talep eden bütün hastalara yapılabilmektedir.

Saç Ekimi Fiyatları

Ergenlik döneminden itibaren çeşitli sebeplerle dökülmekte olan saçların oluşturmuş olduğu istenmedik görünümü, 1 2 saat gibi kısa sürelerde bitirilen saç ekimi operasyonlarıyla güzel bir görünüme dönüştürme noktasında karar alan müşterilerin merak ettiği ilk konu saç ekimi fiyatlarıdır.

Saç ekimi operasyonu için bir firmadan hizmet almadan önce,

·         Saç ekimi yapan doktorların deneyimleri,

·         Saç ekimi sürecinde kullanılan cihazlar,

·         Saç ekimi yapılan ortamın koşulları,

·         Saç ekimi hizmetinin bedeli gibi konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

New Life Med olarak, uzun yıllar boyunca saç ekimi alanında başarılı operasyonlar yürüten uzman doktorlarımız aracılığıyla, modern, şık ve konforlu bir şekilde tasarlanmış olan muayenemizde sizlere ücretsiz sağladığımız saç analizleri sonrasında oluşturduğumuz tedavi programları ile kısa süre içerisinde istediğiniz görüntüye ulaşacağınızın garantisini vermekteyiz.

Firmamız, sizlerin bütçesine en uygun şekilde belirlenen fiyatlarla saç ekimi hizmetleri sunmaktadır. Sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Bu sebeple işlemlerimiz sonrasında muayenehanemiz, hijyen belgesine sahip çalışanlarımız tarafından düzenli bir şekilde temizlenmektedir. Ticari kâr amacı gütmeden sizlerin sağlıklı bir hayata ulaşmanızı sağlamaktayız.

Biz, saç ekiminde iddialıyız. Sizlerin, yeni bir hayata daha bakımlı bir şekilde kavuşmanız noktasında profesyonel hizmetlerimizi sunarak yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Saç ekimi konusunda aradığınız dost firmanız firmamızdır.  Saç ekiminde güvenin adresiyiz.

Saç Ekimi

İzsiz Saç Ekimi

Doğal Saç Ekimi

Haartransplantation Istanbul

Haartransplantation Istanbul All Inclusive

Haartransplantation Istanbul Beste Klinik

Haartransplantation Istanbul Preis

Haartransplantation Istanbul Welche Klinik

Bize yazın!